• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Praca dla blacharzy-lakierników w Belgii

Miejsce pracy: Antwerpia

Poszukujemy osoby energicznej, szybko przyswajającej wiedzę oraz chętnej do pracy

Opis stanowiska:
• Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, zgodnie ze standardami producentów
• Montaż elementów karoserii po naprawie
• Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług blacharskich i lakierniczych

Wymagania:
• Minimum 4 letnie doświadczenie
• Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Wysoka jakość wykonywanej pracy
• znajomość techniki motoryzacyjnej
• chęci do przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę na czas nieokreślony
• pracę w jednym z największych warsztatów blacharsko-lakierniczym w Belgii
• przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia
• niezbędne do pracy narzędzia
• w pełni wyposażone mieszkanie położone bardzo blisko warsztatu
• pomoc w załatwieniu formalności wyjazdowych
• dodatkowe ubezpieczenie
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia – poznania najnowszych technik

Szczegóły: 0048 604 34 0000