• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Praca lakiernik samochodowy bez języka

Praca lakiernik samochodowy bez języka. Oferta pracy Niemcy. Różne lokalizacje, w tym – Guckheim, Rosbach (przy Frankfurcie nad Menem), Hannover, Ostheim vor der Rhön (Bayern). Premia 1000€ po 6 miesiącach pracy, jeżeli w ciągu trwania umowy Twoja frekwencja wyniesie 100 % w pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania
np. szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie
lakierownie w kabinie lakierniczej
WYMAGANIA:

doświadczenie – minimum 3 lata pracy w zawodzie
znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
własne auto na wyjazd
OFERUJEMY:

wynagrodzenie 15,92 € brutto / h +40 € netto diety dziennej
przy 168 h pracy 2.850 € netto na III klasie podatkowej i 2.650 € netto na I klasie podatkowej)
możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy
możliwość pobierania zaliczek
wsparcie polskojęzyczne
pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: profil@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca lakiernik samochodowy bez języka, imię i nazwisko”