• Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • RSS
 • Mapa strony
Lakiernik

Kiedyś to była motoryzacja

Kiedyś to była motoryzacja

Kiedyś to była motoryzacja… Ta klasycznie piękna, gdzie niemal każde auto przykuwało wzrok przechodniów i wzbudzało zachwyt swoim kształtem, brzmieniem silnika, czy dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół.

Dzisiaj, mimo, że technologia znacznie poszła do przodu, mimo, że bezpieczeństwo jazdy nowymi samochodami jest znacznie wyższe, z chęcią wracamy do tych „starych, lepszych czasów” i podziwiamy pięknie odrestaurowane, zabytkowe samochody – choćby dlatego, że zostało ich już tak niewiele.

Niecodzienną okazją, aby “pospacerować” po historii motoryzacji – tej bardzo starej i tej nieco młodszej, przyjrzeć się pojazdom z minionej epoki, porozmawiać z ich właścicielami, poznać ich opowieść, będzie OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST, organizowany przez firmę NOVOL oraz Watch This Car już 3 września.

 

Na obszernym parkingu, przed siedzibą firmy NOVOL, stanąć ma kilkaset zabytkowych pojazdów i youngtimerów – przedstawicieli młodszej generacji samochodów. Okazją do tego jest nie tylko 45-lecie istnienia podpoznańskiej firmy z branży lakierniczej, ale także 10-lecie powstania linii produktów lakierniczych dedykowanych zabytkowym autom NOVOL for Classic Cars.

Oprócz tego na odwiedzających czekać będzie dodatkowa porcja atrakcji dla każdego, bez względu na wiek. Każdy, kto przyjedzie na wydarzenie swoim samochodem lub myśli o naprawie lakierniczej swojego pojazdu, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji i oszacowania kosztów naprawy. O samym procesie naprawy porozmawiać będzie można ze specjalistami z wyspecjalizowanych warsztatów naprawczych, którzy dostępni będą na Strefie Renowacji. Tam też prezentowane i wykonywane będą wybrane etapy napraw lakierniczych.

10-lecie-nfcc-baner

Gdy zgłodniejemy, nasze podniebienia pieścić będą wytworne dania streetfood’owe, serwowane wprost z najpopularniejszych food trucków w mieście! Najmłodsi uczestnicy OLDTIMER i YOUNGTIMER FEST z pewnością ze smakiem zajadać się będą kolorową watą cukrową i popcornem.

Najważniejszym punktem wydarzenia będą jednak wspomniane wcześniej zabytkowe pojazdy. Tym bardziej, że sporą część nich zobaczymy w ruchu – tegoroczna edycja „Klasykiem po Mieście” będzie miała metę właśnie pod firmą NOVOL. A może chcielibyście zostać właścicielem zabytkowego pojazdu? Jednym z wystawców wydarzenia będzie znana w kręgach kolekcjonerskich Giełda Klasyków, prezentująca własną kolekcję.

Warto zatem zapisać datę 3 września w kalendarzach i wybrać się całą rodziną wraz ze znajomymi do Komornik na OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST!

Godz. 15.00 – 19.00, 3 września 2023, Ul. Żabikowska 7/9, Komorniki – parking przy siedzibie firmy NOVOL.

 

Organizator wydarzenia: firma NOVOL
Współorganizator: WTC Watch This Car
Partnerzy wydarzenia: Giełda Klasyków, Migrand on Tour (Food Truck), The One Family

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/628418916022166

Zobacz również
 • Axalta wyłącznym dostawcą ColorSystem dla BMW Group w regionie EMEA

  Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA), wiodący globalny producent lakierów ciekłych i proszkowych, została wyłącznym dostawcą dla systemu ColorSystem Grupy BMW, który jest aktualnie stosowany w 15 krajach europejskich i RPA. Umowa obejmuje sieć 730 serwisów …

  Axalta wyłącznym dostawcą ColorSystem dla BMW Group w regionie EMEA
 • AkzoNobel osiąga solidne wyniki za cały rok 2023, zaś IV kwartał potwierdza pozytywną dynamikę wzrostu marży i delewarowania, które będą kontynuowane w 2024 r.

  Akzo Nobel N.V publikuje wyniki za IV kwartał i cały rok 2023 Najważniejsze informacje Q4 2023 (w porównaniu z Q4 2022) • Przychody w walutach stałych wzrosły o 4% dzięki wyższym wolumenom i cenom (raportowane …

  AkzoNobel osiąga solidne wyniki za cały rok 2023, zaś IV kwartał potwierdza pozytywną dynamikę wzrostu marży i delewarowania, które będą kontynuowane w 2024 r.
 • Axalta ogłasza Samochodowy Kolor Roku 2024 – Starry Night

  Dynamiczny odcień przywołuje na myśl głębię wszechświata i iluminacje kosmosu.Tegoroczna odsłona zaznacza dekadę od wprowadzenia przez firmę Axalta pierwszego Samochodowego Koloru Roku.  Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA), wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, ogłosiła …

  Axalta ogłasza Samochodowy Kolor Roku 2024 – Starry Night
 • TROTON laureatem Gazel Biznesu

  Firma TROTON pochwaliła się kolejnym wyróżnieniem. Tym razem firma ta znalazła się wśród Gazel Biznesu , czyli gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Gazele Biznesu to realizowany wspólnie przez dziewięć dzienników …

  TROTON laureatem Gazel Biznesu
 • Przygody z samochodem

  Samochód dawno przestał być obiektem kultu czy wyznacznikiem statusu właściciela, jest przedmiotem użytkowym, i ma być sprawny. Ale to nie oznacza, iż samochód nie budzi emocji właścicielek i właścicieli. Opowieść o przygodach z tym Chevroletem …

  Przygody z samochodem

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x