Organizatorów lokalnych działań w programie Zaadoptuj rzekę podzielono na dwie grupy – placówki oświatowe i inne podmioty, takie jak samorządy, organizacje społeczne, firmy, instytucje. W kategorii konkursu – Najciekawsze działania w zakresie oszczędzania wody – jury przyznało nagrodę tylko dla placówki oświatowej – Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach (woj. dolnośląskie) . W kategorii– Najciekawsze przeprowadzenie działań – przyznano nagrody Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sobkowie (woj. świętokrzyskie ) oraz Towarzystwu Przyjaciół Rzeki Łeby w Lęborku (woj. pomorskie) i Stowarzyszeniu Przyjaciół Białej Przemszy w Sławkowie (woj. śląskie). W kategorii – Współpraca i zaangażowanie największej liczby uczestników i podmiotów – nagrodzono Szkołę Podstawową nr 17 w Zielonej Górze (woj. wielkopolskie) oraz „Porozumienie dla Parsęty” (woj. zachodniopomorskie).
Członkiem założycielem „Porozumienia dla Parsęty” jest znany producent i dystrybutor materiałów lakierniczych firma Troton z Ząbrowa. Relacje z proekologicznych działań tej firmy często goszczą na naszych łamach
Z ogromnym entuzjazmem ogłoszono zwycięzców tegorocznej, jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Lakierników. Wydarzenie, które …
Firma TROTON po raz 21. z rzędu została wyróżniona prestiżowym tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. To …
Targi SEMA 2024, które odbyły się w dniach 5–8 listopada w Las Vegas, po raz …