• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Roberlo zwiększa swoją obecność w Polsce

Roberlo zwiększa swoją obecność w Polsce

Otwarcie nowej spółki zależnej odzwierciedla nastawienie firmy na wzrost lokalnej obecności. Znana z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie systemów lakierniczych zarówno samochodowych jak i przemysłowych, Roberlo dąży do konsolidacji i wzmocnienia swojej obecności w Polsce.

Powstanie Roberlo Poland jest inicjatywą strategiczną mającą na celu rozbudowę sieci dystrybucji i dywersyfikację portfela oferty. Ta ekspansja jeszcze bardziej umacnia reputację Roberlo jako światowego lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań napraw lakierniczych wykorzystujących najnowocześniejszą technologię.

 

Celem Roberlo Poland jest dostarczanie elastycznych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb polskich klientów i użytkowników, co podkreśla niezachwiane zaangażowanie Roberlo w satysfakcję klientów i efektywność operacyjną.

Llorenç Juher, dyrektor generalny Roberlo, zauważa: „Polska niezmiennie jest dla Roberlo kluczowym rynkiem europejskim. Wraz z utworzeniem Roberlo Poland będziemy bardziej dostępni dla naszych klientów, uzyskując głębszy wgląd w ich wymagania i preferencje.” Tomasz Krupa, Menedżer Sprzedaży Roberlo Poland stwierdza: „Naszym głównym celem jest zaoferowanie polskim klientom szerokiego dostępu do kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań lakierniczych, których marka Roberlo jest synonimem”.

 

Powstanie Roberlo Poland stanowi kamień milowy dla firmy, podkreślając jej zaangażowanie w umacnianie swojej pozycji rynkowej i zapewnianie doskonałości zarówno w ofercie produktów, jak i świadczeniu usług.

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x