• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Praca dla lakierników od 30 do 44zł Wieluń

Poszukujemy lakierników przemysłowych do pracy w Wieluniu
Wynagrodzenie od 30 zł do 44 zł netto na godzinę

Zakres obowiązków:
przygotowanie i zabezpieczanie powierzchni w procesie lakierniczym,
lakierowanie dużych powierzchni oraz małych elementów,
polerowanie powłok lakierniczych,
przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji,
wykonywanie poprawek lakierniczych.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie – ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 5 lat,
umowę o pracę,
pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców,
możliwość zakwaterowania,
stałe wsparcie biura,
możliwość rozwoju.

Oczekujemy:
doświadczenia w lakierowaniu metodą “mokre na mokre”,
umiejętności obsługi pompy hydrodynamicznej,
minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
dyspozycyjności – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
umiejętności pracy w zespole.
Po więcej informacji zadzwoń do nas
734 459 322