• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Praca dla lakiernika w Irlandii!

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. (nr w rej. 11310) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku lakiernika w Dublinie (Irlandia).

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o kontrakt duński lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
– bardzo dobre stawki godzinowe, podwyżka już po miesiącu,
– możliwość zjazdów do domu,
– długoterminową współpracę,
– minimum 40h pracy / tygodniowo możliwość nadgodzin
– ubezpieczenie zdrowotne,
– zapewniamy płatne zakwaterowanie,
Nasi konsultanci pomogą kandydatowi także w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Wymagania:

– co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
– doświadczenie w lakierowaniu zarówno dużych jak i małych powierzchni,
– mile widziane osoby mieszkające w Irlandii,

Obowiązki:
Lakierowanie różnego rodzaju naczep samochodów ciężarowych.

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV wraz ze zdjęciem na jw@polvik.com lub kontakt pod nr tel. +48790623321.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

Data publikacji i dane kontaktowe:

  • Data: 21. 12. 2016
  • Nazwa: PolVik Sp. z o.o.
  • Telefon: +48790623321
  • Adres e-mail: jw@polvik.com