Warsztaty o dużej przepustowości mogą wiele zyskać stosując dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260
Wrzesień 2022 r. – Marka Spies Hecker wprowadziła do swojej oferty łatwy w użyciu dodatek do naprawy elementów z tworzyw sztucznych. Dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 umożliwia aplikację lakieru bazowego już po 5 minutach odparowania. Taka oszczędność czasu przekłada się na wydajniejszą pracę i realizację większej liczby zleceń.
Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems: „Dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 jest łatwy w użyciu. Produkt pozwala skrócić proces naprawy dzięki wydajnej metodzie aplikacji mokro na mokro”. Dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 należy do linii produktów Speed-TEC marki Spies Hecker, która powstała z myślą o szybkich naprawach, znakomitej efektywności energetycznej i możliwości suszenia w niskich temperaturach rzędu 20–40°C. Produkt jest przeznaczony do stosowania z podkładem do szlifowania Permasolid Speed-TEC HS Speed Surfacer 5500 oraz podkładem „mokro na mokro” Permasolid Speed-TEC HS Wet-on-Wet Speed Surfacer 5550.
„Warsztaty realizujące dużą liczbę napraw nie muszą już wybierać pomiędzy szybkim schnięciem a oszczędzaniem energii, ponieważ dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 oferuje obie opcje w jednym produkcie. Stosowanie podkładów z dodatkiem nie wymaga gruntowania wstępnego, a także zapewnia znakomite krycie i mniejsze zużycie lakieru bazowego. Jeden produkt może w znaczący sposób zmienić proces naprawy plastikowych elementów. To rozwiązanie jest idealne dla każdego serwisu, który chce zmniejszyć zużycie energii i zwiększyć wydajność.” – podsumowuje Marcin Masikowski.
Więcej informacji o nowym dodatku Speed-TEC Plastic Additive 9260 oraz marce Spies Hecker na stronie www.spieshecker.pl.
Producenci materiałów i narzędzi dla lakierników prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowych produktów. Po części spowodowane jest to koniecznością sprostania coraz bardziej restrykcyjnym normom chroniącym środowisko, po części wymogiem spełnienia oczekiwań akcjonariuszy, czyli …
Polska Izba Motoryzacji pragnie wyróżnić najlepsze obiekty blacharsko-lakiernicze działające: w sieci autoryzowanych dealerów, innych sieciach lub działających samodzielnie. Celem konkursu jest nagrodzenie serwisów za rozwój i innowacyjność przedsiębiorstwa, nowoczesność wyposażenia i wdrożone nowe rozwiązania technologiczne, …
Celem projektu jest pozyskanie nowych pracowników lakierni poprzez proces kształcenia lub doszkalania oraz promowanie zawodu lakiernik samochodowy wśród młodzieży. Autorski program marki Sikkens został przygotowany przez specjalistów z działu technicznego AkzoNobel i wsparciu partnerów biznesowych, a jego założenia obejmują część teoretyczną oraz praktyczną. …
W przyszłym roku firma PHU Auto Piotra Jaworowskiego z Konstantynowa Łódzkiego, będzie świętować 30 – lecie istnienia. Jednak początki jego aktywności w branży sięgają jeszcze końca lat 80-tych. – Kiedyś sprzedawał ten kto miał, a …
AkzoNobel wprowadza na rynek innowacyjną i wysokowydajną technologię, na której skorzystają producenci puszek. Jest to wolne od bisfenoli, styrenu, PFAS i formaldehydu powlekanie wewnętrzne. Dział Powłok Opakowaniowych firmy opracował AccelshieldTM 300, wewnętrzną powłokę natryskową …
W przyszłym roku firma PHU Auto Piotra Jaworowskiego z Konstantynowa Łódzkiego, będzie świętować 30 – lecie istnienia. Jednak początki jego aktywności w branży sięgają jeszcze końca lat 80-tych. – Kiedyś sprzedawał ten kto miał, a …
. O tym, że amerykańska motoryzacja była z innej planety niż europejska, wiedzą wszyscy, którzy choć trochę samochodami się interesują. O ile globalne modele światowych producentów samochodów wypchnęły z dróg krążowniki szos, to amerykańska …
– Wolę mieć cel i go realizować niż marzyć – mówi Sławomir Gołąb, właściciel Serwisu Blacharsko – Lakierniczego AACOLOR w Myślenicach. Firma powstała w 2020 roku. Widok Astona Martina, Maserati, Maclarena czy Porsche czekających tu …
Szymon Orzeszko, który od dwudziestu lat maluje aerografem po raz kolejny dzieli się z nami swoją wiedzą, tym razem opowiada jak malował motocykl, którego głównym tematem przewodnim była osoba generała Witolda Urbanowicza dowódcy dywizjonu 303 …