• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Troton Sp. z o.o. laureatem 2. edycji konkursu Dobra Firma 2022 w kategorii Najbardziej Efektywna Firma wśród firm średnich i dużych

Troton Sp. z o.o. laureatem 2. edycji konkursu Dobra Firma 2022 w kategorii Najbardziej Efektywna Firma wśród firm średnich i dużych

Znany producent materiałów lakierniczych firma TROTON z Ząbrowa k/Kołobrzegu został laureatem Nagrody Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w konkursie Dobra Firma. Jest to kolejne wyróżnienie dla TROTONU, który kilka miesięcy wcześniej został uhonorowany w Programie Fair Play oraz w rankingu Gazel Biznesu tworzonego co roku przez gazetę Puls Biznesu.

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, założony w 2010 roku. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie.

Wybór laureatów programu Dobra Firma odbył się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię gospodarczą Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z całej Polski.

1-8

Na zdjęciu: Wiceprezes firmy TROTON sp. z.0.0. – Karol Duda

Nagrody Związku Przedsiębiorców i Pracodawców wręczono najlepszym innowatorom, inwestorom, pracodawcom oraz najbardziej efektywnym przedsiębiorstwom. Troton znalazł się w zacnym gronie 114 tegorocznych laureatów z całej Polski.

W imieniu firmy TROTON 12 maja w Warszawie nagrodę odebrał jej Wiceprezes Karol Duda.

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x