• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Troton ” Firmą Bliską Środowisku” 2007

Przedstawiciele ponad 50 firm wzięli udział w uroczystej Gali konkursu „Firma Bliska Środowisku 2007“, która odbyła się 12 lutego w Nowym Centrum Promocji Globalnej – Pałacu Lubomirskich – w Warszawie. Nagrodę w imieniu firmy Troton odebrała Katarzyna Romańska. Troton otrzymał tę prestiżową nagrodę drugi raz z rzędu.

Fakt, że coraz więcej polskich firm stawia na ekologię, jako strategię rozwoju i budowy swojego wizerunku bardzo pozytywne ocenił zarówno Michał Nurzyński, dyrektor departamentu edukacji i promocji zrównoważonego rozwoju Ministerstwa Środowiska, jak i Anne Lise Gjestvang menadżerka Green Business Norway, którzy byli honorowymi gośćmi Gali.
Anne Lise Gjestvang przypomniała, że Norwegia jako pierwsze państwo na świecie powołała do życia ministerstwo środowiska, a dziś organizacja takich wydarzeń jak, np. igrzyska olimpijskie w Lillehammer, zaczyna się od słowa ekologia.
– W Norwegii słowo ekologia oznacza wszystko. Cieszę się, że w Polsce ta kwestia także staje się ważna – powiedziała Anne Lise Gjestvang.
– Coraz więcej polskich firm jest świadoma, że spełnianie przepisów ochrony środowiska, to w dzisieszych czasach za mało. Być odpowiedzialnym ekologicznie, znaczy robić w tym obszarze więcej niż wymaga prawo – powiedział Arkadiusz Primus, prezes Europejskiego Forum Odpowiedzialności Ekologicznej.

Gwiazdą uroczystości była Ewelina Flinta, artystka jest znana ze swojego zaangażowania w promocję problematyki

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x