• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Do portofio produktów Interpon dołącza nowa powłoka Redox One Coat

Do portofio produktów Interpon dołącza nowa powłoka Redox One Coat

AkzoNobel rozszerzył swoje portfolio farb proszkowych linii Interpon Redox, wprowadzając na rynek Redox One Coat. Nowy produkt zapewnia pełną ochronę przed korozją, którą oferuje linia Redox, ale już po nałożeniu jednej powłoki.

Łatwa w użyciu i niewymagająca dodatkowych przygotowań pojedyncza warstwa Interpon Redox One Coat zapewnia ochronę przed korozją zgodnie z kategorią C4M (ISO 12944) takim produktom jak: sprzęt rolniczy, maszyny budowlane, metalowe meble outdoorowe, oświetlenie, sprzęt do wypoczynku czy produkty metalowe. Jej stosowanie jest niezwykle proste, nie ma więc potrzeby przejścia specjalnego przeszkolenia ani zlecenia wykonania usługi na zewnątrz.


Interpon Redox One Coat różni się od zwykłych systemów powłok, przy których konieczne jest zastosowanie podkładu (primera) i warstwy wierzchniej. Rozwiązanie wspiera zrównoważony rozwój, ograniczając zużycie materiałów i energii oraz poprawiając produktywność, bez żadnych ustępstw w stosunku do jakości zapewnianej ochrony.

Nowa powłoka proszkowa łączy idealne wykończenie z wysoką odpornością na warunki pogodowe, co jest nie tylko funkcjonalne, ale też dobrze wygląda. Tak jak wszystkie produkty proszkowe marki Interpon, linia nie zawiera lotnych związków organicznych (VOC), rozpuszczalników czy innych potencjalnie szkodliwych składników. Ogranicza także wytwarzanie odpadów.

interpon-redox-one-coat

Jorrit van Rijn, Global Industrial Segment Manager, Powder Coatings w firmie AkzoNobel, stwierdza, że linia ta jest odpowiedzią na najbardziej złożone wyzwania obecne na rynku: „Wiemy, że ochrona antykorozyjna nie jest miłym dodatkiem, ale absolutną koniecznością. Wiemy również, że klienci potrzebują prostych rozwiązań. Dzięki naszym stałym innowacjom oraz inwestycjom w badania i rozwój, stworzyliśmy rozwiązanie, które zapewnia i jedno, i drugie, a także pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze bez jakichkolwiek ustępstw w zakresie jakości czy wydajności.

Interpon Redox One Coat jest najświeższą innowacją w kolekcji Interpon Redox, popartą 40-letnim doświadczeniem AkzoNobel w ponad 70 krajach oraz dogłębną wiedzą w zakresie ochrony przed korozją.


 

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x