• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Nowa szata graficzna produktów Sherwin Williams serii A-Tech

Rynek motoryzacyjny to niewątpliwie, jeden z najszybciej rozwijających się sektorów, w którym innowacyjność, pomysłowość a przede wszystkim nieustannie podnoszona jakość produktów stają się głównymi czynnikami w konkurencji o pozyskanie oraz utrzymanie klienta. Zgodnie z powyższymi założeniami, i wraz z zachowaniem lekkości kolorystycznych skojarzeń firma Sherwin Williams opracowała nową szatę graficzną dla produktów pomocniczych serii A-Tech, wśród których znajdą Państwo w szczególności produkty niskoemisyjne (420 g/l VOC).
Lakier bezbarwny 110.0700 U.H.P RAPID zawierający znaczną ilość cząsteczek stałych jest produktem giętkim, elastycznym a tym samym przygotowanym do uzyskania maksymalnych osiągnięć biorąc pod uwagę szybkość i wydajność napraw z jednoczesnym zachowaniem wysokiego połysku. Lakier ten może być łatwo szlifowany i polerowany już po 90 minutach od wyschnięcia, nadając się tym samym idealnie do szybkich napraw i małych powierzchni.
Lakiery bezbarwne 110.0710 U.H.P oraz 110.0720 U.H.P. PLUS to produkty zapewniające wspaniałe właściwości nabłyszczające pozwalające uzyskać doskonały efekt końcowy naprawy. Lakiery w doskonałym stopniu nadają się do polerowania, zachowując jednocześnie niesamowitą wytrzymałość filmu.
Nowościami w gamie lakierów bezbarwnych Sherwin Williams są: 110.0750 będący produktem wysokiej generacji, odpornym na wszelkiego rodzaju zadrapania i zatarcia oraz 110.0790 ULTRA, który pozwala uzyskać różne stopnie zmatowienia, od efektu „skorupki jajka” poprzez pół błyszczący do satyny. Stopień połysku 110.0790 może być modyfikowany poprzez dodanie lakierów bezbarwnych 110.0710 lub 110.0700. Produkt przystosowany jest do napraw części z tworzyw sztucznych lub jakichkolwiek innych zastosowań, gdzie wymagany jest matowy efekt wykończenia.
Należy zaznaczyć, iż oprócz lakierów znaczenie dla wszelkiego rodzaju napraw mają przede wszystkim podkłady. Warto wspomnieć więc o cieszącym się dużym zainteresowaniem podkładem 108.07226 PLASTIC ADHESION PROMOTER, jednoskładnikowym, szybkoschnącym oraz ułatwiającym przyczepność do podłoży z tworzyw sztucznych. Podkład pozwala na malowanie między innymi zderzaków termoplastycznych, jak również pozostałych wewnętrznych, jak i zewnętrznych części plastikowych. Produkt nie może być jednak stosowany na podłoża z plastiku winylowego, wewnętrzne obicia samochodu oraz podłoża poliwęglowe.
Równie wartościowym produktem jest podkład DTM 108.0075, spełniający rolę warstwy gruntującej nie zawierającej między innymi ołowiu, który doskonale nadaje się do szlifowania. Podkład uzyskuje bardzo dobrą przyczepność bezpośrednio w kontakcie z metalem, zapewniając tym samym doskonałe zabezpieczenie przed korozją. W połączeniu z odpowiednim katalizatorem może być nakładany szpachelką, eliminując konieczność maskowania oraz umożliwiając stosowanie go na niewielkie naprawy.

Więcej informacji na temat produktów Sherwin Williams: www.darpex.pl lub 061/ 81-42-113

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x