• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

NOVOL rozszerza linię produktów SPECTRAL

Do gamy materiałów uzupełniających mieszalnika SPECTRAL dołączył UNDER 325 – podkład akrylowy o zmniejszonej zawartości części lotnych, przeznaczony do aplikacji w systemie mokro na mokro. Może również być używany w wersji gruntującej lub jako podkład pod wodorozcieńczalne lakiery bazowe. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości żywic i specjalnych dodatków zapewnia dobrą ochronę antykorozyjną i izolację materiałów poliestrowych (szpachlówek) od lakierów akrylowych.

Dodatek strukturalny EXTRA 835 jest wyrobem specjalnym dzięki, któremu można uzyskać atrakcyjną i trwałą powłokę z efektem strukturalnym („efekt piasku”). Znajduje zastosowanie do lakierów bezbarwnych i emalii akrylowych. Stosując SPECTRAL EXTRA 835 otrzymujemy powierzchnię strukturalną o średnim stopniu matowości, który możemy zwiększyć poprzez dodanie dodatku matującego SPECTRAL HS-D11. Dodatek strukturalny przeznaczony jest głównie do renowacji zderzaków, listew bocznych, opraw lusterek zewnętrznych itp. wykonanych z tworzyw sztucznych nadając im oryginalny wygląd.

SPECTRAL KLAR 505 jest lakierem o bardzo wysokiej zawartości części stałych dzięki czemu powłoka nie zmienia wyglądu po utwardzeniu, posiada wysoki połysk i „głębię”. W porównaniu do SPECTRAL KLAR 515 charakteryzuje się szybszym schnięciem i w krótszym czasie osiąga twardość użytkową.

Wszystkie produkty SPECTRAL spełniają zalecenia Dyrektywy UE 2004/42/CE z 21 kwietnia 2004r o ograniczeniu emisji lotnych związków organicznych LZO.

Wiecej informacji:
www.novol.pl

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x