• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Mechanik UDEN (wymiana olejów, klocków itp) 11,73 euro, praca na stałe

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanika. Praca w Holandii, w małej, rodzinnej firmie, w miejscowości Uden.
Obowiązki
przygotowanie samochodów (po leasingu 3-4 letnie) do sprzedaży, np. wymiana oleju, wymiana klocków hamulcowych, wymiana sprzęgła, podpięcie do komputera itd.
Wymagania
dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy prawo jazdy
Oferujemy:
stawka początkowa 11,73 euro zapewnione zakwaterowanie firmowe (dom oddalony o ok. 16 km od miejsca pracy, w pełni wyposażony, pokój 2-osobowy, dostęp do WIFI), samochód służbowy praca na stałe, 40 godzin tygodniowo
Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: mechanik Uden