• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

ECO LINE – w trosce o środowisko

ECO LINE – w trosce o środowisko

Nie tylko w naturze wiosna znów pojawiła się wyjątkowo wcześnie. Do Trotonu zawitała z nową, ciekawą linią produktów. Nosi ona nazwę ECO LINE. Wyroby z tej linii, to nie tylko gwarancja doskonałej jakości, ale również innowacyjne podejście w zakresie ochrony środowiska.
Dla firmy Troton ochrona środowiska zawsze była sprawą priorytetową. Od lat współpracujemy z ośrodkiem reintrodukcji wilka w Stobnicy, prowadzimy działania mające na celu ochronę jednej z najpiękniejszych rzek w Polsce, Parsęty, a także uczestniczymy w organizowanym, pod patronatem ONZ, międzynarodowym Święcie Drzewa. Toteż od dawna myśleliśmy o stworzeniu linii produktów, które będą dla natury jak najmniej szkodliwe. Mniejsze oddziaływanie na środowisko to przecież także mniejsze, negatywne oddziaływanie na użytkownika.
ECO LINE to dziś trzy podstawowe wyroby: szpachlówka, podkład i lakier. Otrzymały one łacińskie nazwy gatunków drzew: szpachlówka – ACER, czyli klon, podkład – SORBUS, czyli jarząb oraz lakier PINUS – sosna. Nazwy te nie są przypadkowe, firma TROTON 1% przychodu ze sprzedaży wyrobów z tej linii przeznaczy na akcje sadzenia drzew. Informuje o tym specjalny znaczek umieszczony na etykietach wchodzących w skład produktów tej linii. Dodatkową niespodziankę stanowią papierowe torby, w które będzie można zapakować i zabrać ze sklepu zakupione artykuły oraz specjalna seria gadżetów.
Jednak najważniejszą cechą, która charakteryzuje produkty z linii ECO LINE jest zminimalizowana zawartość w nich substancji szkodliwych dla zdrowia. Szpachlówkę cechuje zmniejszona zawartość styrenu (jej zapach, w porównaniu z innymi szpachlami dostępnymi na rynku, jest zdecydowanie mniej uciążliwy), podkład i lakier spełnia wyśrubowane normy dotyczące ograniczenia zawartości Lotnych Związków Organicznych.
ECO LINE to linia zupełnie nowatorskich produktów o właściwościach, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Warto pamiętać, że używając tych produktów, nie tylko wspieramy ochronę środowiska naturalnego, ale dbamy również o własne zdrowie. Jesteśmy mniej narażeni na działanie substancji szkodliwych podczas całego procesu lakierowania

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x