• Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • RSS
 • Mapa strony
Lakiernik

Axalta Refinish na targach IBIS Global Summit 2022 w Monako

Axalta Refinish na targach IBIS Global Summit 2022 w Monako

 

Axalta Refinish była jednym z platynowych partnerów międzynarodowego sympozjum branży lakierniczej IBIS Global Summit 2022 w Monako, które odbylo się w dniach 15–17 czerwca 2022 r.

Przed liderami branży lakierów renowacyjnych Axalta zaprezentowała szeroki asortyment swoich przełomowych, nowatorskich rozwiązań, takich jak technologia szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii, innowacyjne rozwiązania do renowacji pojazdów elektrycznych czy usługi biznesowe – Drivus.

Jim Muse, Vice President, Axalta Refinish na Europę, Bliski Wschód i Afrykę: „Naszym motywem przewodnim obecności na konferencji IBIS w Monako jest hasło „Axalta napędza innowację”. Kierujemy się nim na co dzień, aby dostarczać klientom rozwiązania które sprawiają, że proces renowacji jest szybszy, łatwiejszy i bardziej dochodowy. Dlatego też intensywnie rozwijamy możliwości, technologie i produkty oferowane w ramach wszystkich naszych marek renowacyjnych, tak aby były wydajne i niezwykle skuteczne już przy pierwszym użyciu. Dużo uwagi poświęcamy też naszym zintegrowanym cyfrowym rozwiązaniom biznesowym”.

Napędzamy innowacyjność

Axalta wspiera warsztaty zmagające się z niezwykle wysokim cenami energii za sprawą swojego systemu szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii. Bazuje on na autorskich rozwiązaniach chemicznych, dzięki którym w przypadku typowego 30-minutowego cyklu suszenia w temperaturze 60°C w kabinie lakierniczej system obniża koszt energii o ok. 75%. To jedyny system do napraw lakierniczych, który można suszyć w niższych temperaturach lub w temperaturze pokojowej 20°C przy zachowaniu wydajności tradycyjnych systemów. Tę zaletę na pewno docenią wszyscy lakiernicy.

axalta-helps-bodyshops-across-europe-cope-with-energy-crisis-1

Rozwiązania przyszłości już dziś

Kolejnym obszarem, w którym Axalta Refinish aktywnie się rozwija, jest renowacja pojazdów elektrycznych. Coraz częściej miejsce silników spalinowych zajmują ich elektryczne odpowiedniki. Dlatego też, aby przygotować lakierników na nadchodzące zmiany, Axalta opracowała linie produktów do napraw pojazdów elektrycznych. Dzięki niemu warsztaty mogą wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom stawianym przez branżę samochodową.

ars-axalta-attends-ibis-global-summit-2022-jim-muse-and-jason-moseley

Perspektywiczne narzędzia i usługi

Drivus to nowa marka usług biznesowych Axalta oferowana firmom z rynku napraw samochodowych w regionie EMEA. Powstała z myślą o szczególnych wyzwaniach, przed jakimi stają warsztaty, dlatego też pomaga im poprawiać wydajność, efektywność i dochodowość pracy. Użytkownicy mają do wyboru takie usługi, jak spersonalizowane doradztwo czy zaawansowane rozwiązania cyfrowe, a oferta stale rośnie.

Cieszę się, że do kalendarza znów zawitały spotkania twarzą w twarz oraz że po kilku latach znów mogę spotkać się z liderami naszej branży. IBIS to najważniejsza na świecie konferencja dla branży napraw lakierniczych i stanowi idealne miejsce do prowadzenia kluczowych rozmów na międzynarodowej arenie, dzięki którym możemy kształtować nasz sektor” – mówi Jim Muse.

Więcej informacji na temat firmy Axalta można znaleźć na stronach www.refinish.axalta.eu.

O Axalta Refinish

Axalta Refinish – dział zajmujący się produktami do renowacji należący do firmy Axalta, światowego lidera branży lakierniczej – jest cenionym i zaufanym partnerem serwisów blacharsko-lakierniczych, stawiających satysfakcję klienta na pierwszym miejscu. Nasi partnerzy ufają wysokiej jakości rozwiązaniom, szybkim i wydajnym produktom oraz zintegrowanym narzędziom cyfrowym ułatwiającym i przyspieszającym proces naprawy przy jednoczesnym zwiększeniu rentowności. Ponad 150-cioletnie doświadczenie w branży lakierniczej oraz pełne zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych rozwiązań wraz ze stałym rozwojem technologii oznaczają, że nasi odbiorcy mają do dyspozycji nieograniczoną paletę barw umożliwiającą idealne dopasowane kolorystyczne. Co więcej, nieustannie staramy się przewidywać potrzeby naszych partnerów, by mogli sprostać wymaganiom dnia codziennego. W swojej ofercie posiadamy imponujące technologie lakiernicze spełniające potrzeby każdego warsztatu, każdego segmentu i każdego charakteru rynku. Więcej informacji na stronie refinish.axalta.eu lub na naszym profilu w serwisie LinkedIn.

O Axalta

Axalta jest światowym liderem branży materiałów lakierniczych oferująca swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i stabilne rozwiązania. Nasze produkty i systemy przeznaczone są do zastosowań na pojazdy osobowe, użytkowe oraz dla celów renowacyjnych, a także na silniki elektryczne, fasady budynków i inne obiekty przemysłowe. Lakiery zostały zaprojektowane z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, globalny zespół Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej obsłużyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta.

 

Zobacz również
 • Lakiernik spod Świdnicy na swoim: od klasyków po twarz Marylin Monroe

  W Autolakierni Crystal Garage pod Świdnicą pomalują wszystko: – Od spłuczki do toalety po czołg – śmieje się Przemysław Kużdżał, 36 – letni lakiernik i współwłaściciel biznesu, który od tego roku prowadzi z przyjacielem pod …

  Lakiernik spod Świdnicy na swoim: od klasyków po twarz Marylin Monroe
 • AkzoNobel zainwestuje we Francji 20 mln euro

  AkzoNobel ogłosił inwestycję o wartości 20 milionów euro w celu zwiększenia i poprawy produkcji w dwóch swoich zakładach we Francji. Docelowo jednostka w Pamiers przejmie produkcję zewnętrznych farb lotniczych na Europę od zakładu w USA. …

  AkzoNobel zainwestuje we Francji 20 mln euro
 • TROTON Laureatem Diamentów Forbesa 2022

  Już po raz czternasty we współpracy z redakcją „Forbes” Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa …

  TROTON Laureatem Diamentów Forbesa 2022
 • Nowe rekomendacje KNF dotyczące likwidacji szkód – czy zabiją rynek napraw?

  Urząd Komisji Nadzoru Finansowego jeszcze pod koniec zeszłego roku opublikował projekt Rekomendacje dotyczących likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych. Mają zastąpić obecnie obowiązujące Wytyczne dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych przyjęte 16 grudnia 2014 roku. Dokument …

  Nowe rekomendacje KNF dotyczące likwidacji szkód – czy zabiją rynek napraw?
 • Standox otrzymuje Złoty Laur Klienta 2022

  Marka Standox została wyróżniona w plebiscycie Laur Klienta 2022, w kategorii Innowacyjne Technologie Branży Motoryzacyjnej – farby i lakiery. W wyniku przeprowadzonego na skalę krajową sondażu, nagrodzono ofertę produktową i usługową Standox. Za pierwsze miejsce …

  Standox otrzymuje Złoty Laur Klienta 2022

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x