• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Znany producent akcesoriów polerskich zdobywa rynek detailingu w Polsce i za granicą

Znany producent akcesoriów polerskich zdobywa rynek detailingu w Polsce i za granicą

Firma PHU Urban stworzyła dedykowaną linię dla dealerów o nazwie Honey, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku.

 

Skąd taki pomysł?

 

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszy jest głos rynku -mówi Prezes firmy Ireneusz Urban – ponieważ coraz częściej zgłaszali się do nas detailerzy podjęliśmy decyzję o stworzeniu dedykowanej linii produktów, która w pełni odpowiada na ich potrzeby – dodaje.

 

Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania

 

Dzięki zastosowaniu technologii O.C.F. (z ang. Open Cell-Foam) gąbki polerskie podniosły swoją jakość. Stały się one bardziej wydajne, bezpieczne dla maszyn polerskich i gwarantują szybsze uzyskanie efektu końcowego.

 

Co to jest O.C.F

 

Jak pokazały testy detailerów technologia O.C.F. zapewnia jeszcze lepszy przepływ powietrza niż zwykle piany otwarto-komórkowe dostępne dziś na rynku.

 

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania w Polsce i planujemy dynamiczna ekspansje na zagraniczne rynki, bo już dziś widzimy ze jakość tych produktów budzi duże zainteresowanie w innych krajach – mówi Michał Urban odpowiedzialny w firmie za rozwój marki Honey.

 

Firma Urban działa na Polskim rynku od 20 lat i eksportuje swoje towary do wielu krajów nie tylko w Europie ale również na takie egzotyczne rynki jak np. Meksyk czy Kolumbia.

 

 

Więcej na www.urbalack.com

 

Zobacz również
  • Cieniowanie – czy to trudny proces?

      Zanim przejdziemy do oceny trudności procesu cieniowania – parę słów wstępu. Z koniecznością cieniowania najczęściej spotykamy się w sytuacji, kiedy dochodzi do uszkodzenia lakierowanych elementów poszycia zewnętrznego (np. zderzaków, błotników przednich, drzwi przednich, drzwi …

    Cieniowanie – czy to trudny proces?
  • Obniżenie wynagrodzenia serwisu poprzez korektę odszkodowania o wartość zdemontowanych części czyli ile „ekologii” jest w Green Partsach

    Z uwagi na obchodzony w  dniu 22 kwietnia 2024 r. Dzień Ziemi pozwoliłam sobie na prawną analizę tematu, który choć z nazwy sugeruje inicjatywę proekologiczną, to w rzeczywistości stał się kolejnym argumentem ubezpieczycieli do pomniejszania …

    Obniżenie wynagrodzenia serwisu poprzez korektę odszkodowania o wartość zdemontowanych części czyli ile „ekologii” jest w Green Partsach
  • AkzoNobel kontynuuje wzrost wolumenów i marż w segmencie farb oraz powłok

    Akzo Nobel N.V. (AKZA; AKZOY) publikuje wyniki za Q1 2024   Najważniejsze informacje Q1 2024 (w porównaniu z Q1 2023) Wzrost sprzedaży w ujęciu organicznym o 2%, dzięki wzrostowi wolumenu sprzedaży zarówno w segmencie farb, …

    AkzoNobel kontynuuje wzrost wolumenów i marż w segmencie farb oraz powłok
  • AkzoNobel inwestuje w holenderskie laboratoria badawcze, kontynuując wprowadzanie skutecznych innowacji

    AkzoNobel buduje dwa nowe laboratoria badawcze w swoim zakładzie w Sassenheim w Holandii, aby dalej wspierać pionierski rozwój produktów firmy. Wkrótce rozpoczną się prace nad budową centrum technologicznego dla farb proszkowych, a właśnie otwarto nowe …

    AkzoNobel inwestuje w holenderskie laboratoria badawcze, kontynuując wprowadzanie skutecznych innowacji
  • Zrównoważony rozwój: od modnego słowa do transformacyjnego modelu biznesowego

    Zrównoważony rozwój był kiedyś modnym hasłem, które pojawiało się w raportach rocznych i dawało akcjonariuszom poczucie, że firma, w której mają udziały, robi coś pozytywnego. Zrównoważony rozwój nie zawsze był zgodny ze strategią firmy; raczej …

    Zrównoważony rozwój: od modnego słowa do transformacyjnego modelu biznesowego

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się
x