• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Regulamin

Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), firma TROTON Sp. z o.o. z siedzibą w Gościnie, zwana dalej Wydawcą publikuje poniżej regulamin usługi Prenumeraty:

REGULAMIN BEZPŁATNEJ PRENUMERATY

  1. Usługa bezpłatnej prenumeraty świadczona jest przez Wydawcę na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług prenumeraty należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.
  2. Prenumerata jest bezpłatną usługą, polegającą na dostarczeniu Użytkownikom raz na kwartał czasopisma branżowego „Lakiernik” na wskazany w formularzu zamówienia adres.
  3. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnej prenumeraty.
  4. Wydawca nie będzie udostępniał powierzonych mu danych osobowych, adresów poczty elektronicznej żadnym osobom trzecim.
  5. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi prenumeraty. Subskrypcję można anulować, klikając na link „wypisz się” znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.
  6. Wydawca zastrzega sobie prawo do okresowego wysyłania drogą elektroniczną, informacji o nowościach z rynku oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika.

Najnowsze na stronie


Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie