• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Praca stała dla lakiernika – Jelcz-Laskowice

Dla naszego klienta poszukujemy Lakiernika z doświadczeniem w branży przemysłowej lub samochodowej. Oczekujemy, że zatrudniona osoba będzie potrafiła czytać niezbędną dokumentację. Powinna też posiadać wiedzę teoretyczną i praktyczną o materiałach i urządzeniach lakierniczych oraz o procesach nakładania powłoki lakierniczej.

Zakres zadań:
• malowanie powierzchni kompozytowych, obsługa narzędzi niezbędnych do pracy
• wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów, pomiar grubości pokrywy lakierniczej
• prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę (praca stała), terminowa wypłata wynagrodzenia, system premiowy)
• pakiet atrakcyjnych benefitów
• praca w renomowanej firmie, w której panuje przyjazna i miła atmosfera, a pracownicy otrzymują możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice