• Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • RSS
  • Mapa strony
Lakiernik

Cztery dni motoryzacji

A do tego POZNAŃSKIE SPOTKANIA MOTORYZACYJNE, czyli weekendowa (8-10 maja) wystawca samochodów większości obecnych na polskim rynku marek, a więc gratka dla wszystkich miłośników czterech kółek. Przez cztery majowe dni Poznań będzie miejscem, które na przekór widocznemu załamaniu i gospodarki, i sektora motoryzacyjnego, zgromadzi producentów, dystrybutorów i odbiorców produktów motoryzacyjnych, stając się największym i najważniejszym spotkaniem branży.

Co przedstawią wystawcy?

Kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych i myjni, części i podzespoły, elektrotechnikę motoryzacyjną, urządzenia alarmowe i blokady, materiały eksploatacyjne, akcesoria samochodowe, środki do konserwacji i pielęgnacji pojazdów, a także ofertę dla entuzjastów tuningu. Wystąpienia swoje i swoich członków przygotują m.in. Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, Polska Izba Motoryzacji, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, Stowarzyszenie Producentów Części Motoryzacyjnych oraz Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych. Uzupełnieniem ekspozycji wystawców będzie szereg eventów (m.in. działający na żywo warsztat samochodowy) i konferencji („Badania techniczne w Stacjach Kontroli Pojazdów” czy „Forum Warsztatowe”).

PSM – samochody w roli głównej

POZNAŃSKIE SPOTKANIA MOTORYZACYJNE to największy w kraju salon samochodowy – w tym roku przygotowywany w halach o powierzchni 14.000 m2. Wszyscy miłośnicy motoryzacji oraz osoby myślące o kupnie nowego pojazdu co roku mogą właśnie tutaj zapoznać się z najnowszymi modelami będącymi w ofercie dealerów. Na zwiedzających czeka szeroka gama aut rodzinnych, luksusowych limuzyn i sportowych coupe, samochodów terenowych i pojazdów użytkowych oraz camperów. Ponadto w ramach zlotów organizowanych w czasie targów, będzie można również zobaczyć auta tuningowe oraz oldtimery.

Zobacz również

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Newsletter
Bądźmy w kontakcie
Zapisz się do naszego Newslettera
Zapisz się